:: O nás

Možnosti pracovního uplatnění

Základní informace

Jsme nepříliš početná skupina profesionálů podnikajících v oblasti vývoje a výroby měřicí a automatizační techniky. Z našich hlav pochází více než pět stovek elektronických zařízení realizovaných v rámci vlastní produkce nebo programu zakázkového vývoje. Stali jsme se významným, snad i nejvýznamnějším českým výrobcem působícím na poli multifunkčních a technologických PC karet a od roku 2001 byli po dlouhou řadu let členem PCI Special Interest Group, neziskové organizace zajišťující standardizaci a vývoj řady PCI sběrnic. V oblasti průmyslové komunikace dodáváme na trh širokou řadu komunikačních prostředků a moduly pro průmyslové distribuované systémy MicroUnit serie jsou nasazovány i v nejvýznamnějších podnicích. Pro laboratorní aplikace jsme uvedli na trh řadu modulů pro rozhraní USB doplňujících sortiment multifunkčních karet.

Přestože seznam výrobků ze standardní produkce se může zdát rozsáhlý, pravdou je, že v současnosti převažuje zakázkový vývoj a výroba; vlastní standardní produkce nám však umožňuje systematický rozvoj a získávání zkušeností v oblastech, které do budoucnosti považujeme za významné.

Veškeré procesy v naší společnosti jsou od roku 2003 řízeny podle systému řízení kvality ISO 9001.

Naše společnost staví veškerou výrobu na vlastním vývoji. Abychom mohli i nadále úspěšně konkurovat, průběžně hledáme schopné techniky a programátory, kteří se nebojí samostatné činnosti a odpovědnosti. Nemůžeme Vám nabídnout výhody velkých nadnárodních společností a ani Vás nelákáme na zahraniční stáže. Pokud je však pro Vás podstatné vidět, jak pod Vašima rukama vzniká nový výrobek se šancí uspět na tuzemském i zahraničním trhu pod visačkou Made in Czech Republic, možná najdeme společnou řeč.

Volná pracovní místa

Aktuálně nenabízíme žádné volné pracovní místo.