:: Obchod

Objemové slevy, slevy pro školy

Objemové slevy PC karet (DAQ i komunikační), UDAQ modulů, dceřiných desek a dalšího příslušenství

Nejsou-li u daného výrobku uvedeny specifické podmínky, je poskytována objemová sleva při nákupu více kusů jednoho typu PC karty nebo modulu UDAQ v rámci jedné objednávky. Sleva platí nejen pro multifunkční PC karty a UDAQ moduly, ale i pro komunikační karty, dceřiné desky pro úpravu signálů, svorkovnice, DIN35 pouzdra, redukce a kabely.

1÷2 ks standardní cena
3÷4 ks sleva 4%
5÷9 ks sleva 7%
10÷19 ks sleva 10%
20 ks a více individuálně

Objemové slevy řady MicroUnit serie

Na sestavy I/O modulů MicroUnit serie a komunikačních konvertorů řady MU-xxxx je poskytována objemová sleva odvozená od celkového počtu modulů v rámci jedné objednávky a nikoliv od množství jednoho typu.

1÷2 ks standardní cena
3÷4 ks sleva 4%
5÷9 ks sleva 7%
10÷19 ks sleva 10%
20 ks a více individuálně

Objemové slevy nejsou poskytovány...

na typy dodávané za zvýhodněné ceny v rámci dočasných cenových akcí ani na zastaralé výrobky doprodávané za snížené ceny.

Slevy pro školství

Po dohodě lze poskytnout doplňkovou 10% slevu na všechny komponenty TEDIA.

Velkoobchodní ceny

Ceníky v sekci obchod obsahují doporučené ceny pro koncové uživatele našich výrobků (tzn. uživatele, kteří výrobek přímo užívají, nebo integrátory vytvářející pod vlastním jménem systémy s občasným užitím našich výrobků).
Zájemcům o trvalou obchodní spolupráci, tzn. obchodní firmy prodávající naše výrobky dalším uživatelům v "krabicovém provedení") nebo integrátory s většími, pravidelnými odběry ochotně sdělíme velkoobchodní ceny a podmínky.