:: Obchod

Ceníky

Vážení obchodní partneři,
nepochybně jste již koncem roku 2021 zaregistrovali všeobecné problémy v dodávkách způsobené nedostatkem zejména polovodičových součástek na trhu. Ruku v ruce pak následovalo zvyšovaní cen (nepochybně trvalé) o desítky procent přímo výrobci součástek.

Tyto komplikace se přirozeně nevyhnuly ani nám; některé klíčové součástky dodávané dříve v termínu 1-2 týdny jsou aktuálně potvrzovány v termínech 1-2 roky.

Bohužel jsme museli na vzniklou situaci reagovat a po roky stabilní ceny se začaly postupně navyšovat tak, jak docházely zásoby dříve nakoupeného materiálu. V návaznosti pak v roce 2022 došlo rozhodnutí, že ceníky budou aktualizovány vždy k prvnímu pracovnímu dni v měsíci (to neznamená, že každý měsíc dojde ke změně cen, ale že se můžete spolehnout na stabilní ceny v průběhu jednoho měsíce).

Ceníky

Dále uvedené ceníky zahrnují veškerý standardně dodávaný sortiment výrobků a uvádějí ceny pro koncové uživatele našich výrobků (tzn. uživatele, kteří výrobek samostatně implementují do vlastních aplikací), resp. integrátory vytvářející pod vlastním jménem systémy s občasným užitím našich výrobků.

Zájemcům o trvalou obchodní spolupráci, tzn. obchodní firmy prodávající naše výrobky dalším uživatelům v "krabicovém provedení" nebo integrátory s většími, pravidelnými odběry, ochotně sdělíme velkoobchodní ceny a podmínky.

Všechny ceny uvedené v cenících jsou vždy bez DPH, bez recyklačního příspěvku, bez nákladů na expedici a přepravné, při dodržení Všeobecných obchodních podmínek společnosti TEDIA (viz podrobné informace uvedené v červeně a modře zvýrazněných boxech v levé liště stránky).

Objednávky na kusová množství jsou vyřizovány zpravidla obratem, větší množství pak typicky v termínech 2 až 4 týdny (viz box v levé liště produktové stránky).

Přehled ceníků

V případě zájmu o již nevyráběné/doprodávané typy kontaktujte obchodní oddělení.