:: Vývoj

Zakázkový vývoj - vyvíjíme i drobnosti

Společnost TEDIA® se orientuje na sofistikovanou elektroniku obsahující hradlová pole, výkonné mikropočítače a řadiče různých sběrnic a rozhraní, pro naše zákazníky ale občas vyvineme i drobné doplňky.

Modul pro uložení konfiguračních dat zařízení

Pro firmu specializující se na vývoj a výrobu přípravků a strojů pro spojování plastů metodou tepelného nýtování byl vyvinut miniaturní vestavný modul MET-EE uložení konfiguračních dat zařízení.

MET-EE obvodově vychází z běžných modulů MicroUnit serie, mechanickým provedením je však určen pro přímou vestavbu do zařízení. Právě jako moduly MicroUnit serie je vybaven komunikační linkou RS-485 umožňující s nadřízeným systémem (zpravidla PLC) komunikovat protokolem Modbus, vlastní funkčnost byla omezena na obsluhu EEPROM paměti s kapacitou 16 kB (ze strany nadřízeného systému lze načítat, případně zapisovat bloky konstant).

Zadavatel: METESS s.r.o.
Realizace: říjen - listopad 2015

Konvertor rozhraní RS-232/RS-485 v miniaturním provedení

Pro významného zákazníka zabývajícího se vývojem, výrobou a aplikací řídicích systémů k obráběcím, vypalovacím a speciálním strojům jsme připravili miniaturní zakázkovou verzi osvědčeného konvertoru PCCV-422.

Konvertor je určen pro instalaci namísto původního propojovacího kabelu dodávaného se základní deskou počítače a plní funkci izolovaného převodníku RS-232 na RS-422 nebo RS-485.

Zadavatel: MEFI s.r.o.
Realizace: duben 2013

Datalogger pro diagnostické obvody trolejbusů

Pro rozšíření stávajících diagnostických obvodů trolejbusů byl podle zadání klienta vyvinut miniaturní datalogger schopný vyhodnocovat a zaznamenávat stavy chybových signálů.

Datalogger vytváří archiv obsahující až 100000 chybových záznamů, vzhledem k osazení obvodem reálného času včetně přesného časového údaje.

Pro konfiguraci přístroje a přenesení archivu do počítače je datalogger vybaven USB rozhraním.

Společnost TEDIA® zajistila vývoj a výrobu dataloggeru včetně software pro konfiguraci a zpracování dat archiv.

Zadavatel: firma TKS
Realizace: 2009