:: Vývoj

Zakázkový vývoj a výroba elektronických zařízení

Několik slov na úvod

Stojíte-li před otázkou, zda na vývoj vyhradit vlastní kapacity nebo se obrátit na externího dodavatele, případně již vybíráte partnera, máme pro vás několik informací.

Všechny výrobky prezentované na tomto webu pocházejí z hlav našich pracovníků a za roky existence firmy jsme nasbírali zkušenosti s vývojem více než 500 typů mikropočítačových desek a stovky typů zásuvných PC karet (ISA, PC/104, PCI a PCI Express).

Nejsme firmou orientující se na velké výrobní série, nýbrž právě inovace a modifikace zařízení jsou pro nás takříkajíc denním chlebem. Vzhledem k rozsáhlému a systematickému vlastnímu vývoji jsme schopni zakázkové aplikace řešit v krátkém časovém intervalu s využitím nejmodernější součástkové základny a dostupných technologií. Z dosavadní zkušenosti lze říci, že přijde-li klient se záměrem vývoje vlastního elektronického zařízení, pak jsme již zpravidla podobné obvodové řešení realizovali. V praxi to pak přináší úspory jak časové, tak i finanční.

Při tom všem však nabízíme loajalitu vůči klientovi; naší zásadou je nespolupracovat na obdobných projektech vašich přímých konkurentů.

Čím disponujeme a co vám vše můžeme nabídnout

Vývojové oddělení disponuje:

Oddělení výroby disponuje:

Zkušební laboratoř disponuje:

Laboratoř je využívána vývojovým oddělením pro prototypové a typové zkoušky, resp. oddělením výroby pro kusové výrobní zkoušky.

Technologie, se kterými již pracujeme:

Výběr z realizovaných zakázkových zařízení

Naše zakázkové výrobky byly nasazeny v automobilce Škoda v Mladé Boleslavi, řídily pece pro výrobu křemíkových plátků v Tesle Sezam (dnes ON Semiconductor), ovládaly kulisy na hlavní scéně Národního divadla, byly využity při rekonstrukcí řízení v jaderné elektrárně v Dukovanech, v jaderné elektrárně v Temelíně, pro řízení jaderného reaktoru na ČVUT v Praze nebo také v systémech realizovaných na Ministerstvu obrany ČR a Ministerstvu vnitra ČR.

K uživatelům našich výrobků se "zvučným" jménem patří dále Matsushita Television Central Europe, Panasonic AVC Networks Czech, ŠKODA AUTO a.s., AVX Czech Republic, Robert Bosch spol. s r.o., INOVA Praha s.r.o. a řada dalších.

Na následujících stránkách členěných podle kategorií (viz box v postranní liště) lze nalézt informace o vybraných vývojových projektech; bohužel celou řadu zajímavých projektů nelze zveřejnit ani v obecné rovině.